[ start | wtyczka RSS do The Bat! | Interpreter i kompilator Brainfuck w C++ | dziwactwa mojego osiedla ]

Podany poniżej adres służy wyłącznie do łapania spamu, w szczególności nie życzę sobie otrzymywać na niego reklam, ofert oraz innych przesyłek masowych. Wysyłając na publikowany na tej stronie adres tego rodzaju przesyłki zgadzasz się na umieszczenie twoich adresów na wszystkich możliwych czarnych listach oraz blokowanie ich zawsze i wszędzie. Wysyłając na ten adres jakikolwiek list automatycznie zgadzasz się na jego ewentualną publikację.

Warning: below address is made available only for spam-harvesters and I don`t want to receive any advertisements, offers and other bulk mailings. Sending anything to the below address you authorize me to place your addresses on any available blacklists and blocking them everywhere and every time. Sending any mail to the below address you authorize me to make your message publicly available.

Powyższy tekst zaczerpnięty został z tej strony.


Nigdy, przenigdy nie używaj tego adresu: partmapswww1@kierski.prv.pl!

Never use this address: partmapswww1@kierski.prv.pl!Strefa banerów

spam poison

NIE dla patentów na oprogramowanie!

NIE dzieciom neostrady

Kampania "Dziecko w sieci"

Antybaner, czyli o spamowaniu przez Międzynarodowe Centrum Informacyjno-Konsultingowe znane jako ICIC, opisanym również w na grupach dyskusyjnych w wątkach: Międzynarodowe Centrum Informacyjno-Konsultingowe oraz ICIC

(c) 2005 pkierski.software

Valid HTML 4.0 Transitional

Ostatnia modyfikacja: 2005.08.02 09:03:07

free counters
Free counters

spamtrap entry, do not enter!